O lagunie Kontakt Cennik Pranie na telefon
StartO Lagunie

 

Na czym polega fenomen systemu stosowanego w Pralni Laguna?
Dzięki zastosowaniu innowacyjnych maszyn i urządzeń pralniczych, system LAGOON stosowany
w naszej Pralni umożliwia wypranie najbardziej delikatnych tkanin. Pranie odbywa się całkowicie
w wodzie, a unikalne programy prania zostały stworzone we współpracy z największymi ekspertami branży odzieżowej, w szczególności z producentem odzieży z prawdziwej, czystej wełny Woolmark.
Odzież, która do tej pory mogła być czyszczona wyłącznie szkodliwymi środkami chemicznymi,
może być bezpiecznie prana w wodzie i środkach biodegradalnych o wartości Ph poniżej 0,7 (dla porównania mydła dla dzieci posiadają Ph ok. 5,5).
Pamiętajmy, że XXI wiek ze wszystkimi dobrodziejstwami technicznymi i technologicznymi które
nam oferuje, przynosi nam również wiele zagrożeń. Wspólnie jesteśmy odpowiedzialni za to na jakiej Ziemi będą żyły przyszłe pokolenia.

Tajemnica skuteczności i zaskakujących efektów prania w systemie Lagoon polega na stosowaniu odpowiednich procedur segregacji odzieży, skutecznej jej impregnacji, tak by woda nie przedostała się do warstwy struktury włókna tkaniny, gdzie nie jest pożądana, a następnie pranie właściwe
z wykorzystaniem środków zawierających naturalny kolagen, który powoduje wyparcie cząsteczek wody z wnętrza włókna zapobiegając jego niszczeniu. Technologia LAGOON zakłada, iż każdym elementom naszej garderoby należy się szczególna opieka, stąd pranie właściwe nie ma nic wspólnego z widokiem łomoczących pralek i obracających się z niesamowitą prędkością wirówek, które dosłownie maltretują nasze ukochane sukienki, spodnie, kurteczki i płaszcze. LAGOON pozbawia naszą odzież zabrudzeń w sposób delikatny, szczególny i zawsze dobrany indywidualnie do rodzaju czyszczonych ubrań.
Po wypraniu następuje suszenie w stałej, odpowiednio dobranej temperaturze, co powoduje że nasze ubranie nie jest niepotrzebnie narażane na działanie temperatury podczas suszenia przez dłuższy czas, niż jest to niezbędne.


Zapraszamy do naszej Pralni.

 

Zapoznaj się
z regulaminem pralni.